دپارتمان آموزش هلدینگ دایان

همراه بزرگان در هر صنعتی

هدف و تاسیس دپارتمان آموزش دایان فراهم کردن امکانات و فرصت برای تبادل دانش و تجربه روزآمد بر بستر اینترنت است، هدف ما ارتقای سطح مهارت‌های عمومی و تخصصی افراد جامعه در هر سطح علمی، اقتصادی و با هر علاقه‌ای است بدون محدودیت جغرافیایی، اقتصادی و زمانی از دانش بروز و تجربه‌های افراد مجرب، بهره‌مند شوند. و همچنین فرصتی برای کسب در آمد برای افراد از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی باشد.

55000
دانش آموزان
60
گواهی ها
2240
دانشجویان وارد شده اند
215
دوره های کامل

دوره های آموزشی آنلاین

هلدینگ دایان در راستای توسعه و تکمیل خدمات و رفع محدودیت های فیزیکی، حذف زمان رفت و آمد ، دسترسی به همایش ها و کارگاه ها و ورکشاپ های آموزشی حضوری و ارتقای کمی و کیفی آموزش خدمات آنلاین به صورت مجازی شامل دوره های آموزشی و ورکشاپ های آنلاین را بر اساس محصولات و خدمات بازار ، وضعیت روز و نیاز کاربران و از همه مهم تر مشغله کاری زیاد و کمبود زمان ، در حیطه ی وظایف خود و با فراهم کردن امکانات علمی ،آموزشی ،اجرایی و فنی فراهم کرده است که افراد از هر مکان و در زمانی که راحت هستند به صورت غیر حضوری در کلاس های آنلاین شرکت نمایند .

دوره های آموزشی حضوری

هلدینگ دایان (شرکت تبلیغاتی دایان) در راستای تکمیل خدمات به خصوص در حوزه آموزش ، سمینار و همایش یک سیستم حرفه ای و تخصصی داشته تا برای هر شرکتی دستاورد داشته باشد ، در دوره های ما ،در یک مدت کوتاه ، بهترین هر آنچه را که برای تبلیغات بازریابی و تولید محتوا نیاز دارید را با بهترین روش و جدید ترین متد های روز دنیا را به طور کامل یاد می گیرید.

بار علمی و فنی محتوایی دوره ها

دوره های ما بر اساس محصولات و خدمات بازار و وضعیت روز ، جامع‌تر و حرفه‌ای‌تر از هر زمان و با امکاناتی فول سرویس و منحصر به فرد با جدید ترین و موثر ترین متد ها و ترفندهای روز دنیا تعریف می‏شود و تا کوچک ‌ترین نکات بررسی و گفته می شود بعلاوه نمونه عملی نیز جهت شفاف سازی توضیحات مطرح شنونده ارائه می شود و در خیلی از موارد صاحبان کالا و خدمات که نهایت بازدهی را در ارائه تبلیغات و بازاریابی مورد نیاز و بیان انتظارات و نیاز مخاطب خود داشته اند تجربیات و نمونه کار های خود را با استفاده از این دوره ها با آمار و بازدهی مطرح نموده تا دیگران نیز بتوانند استفاده نمایند.

نحوه فعالیت و شیوه تدریس

  • دوره های آموزشی به دو صورت پروژه محور و کلاس محور ارائه میشود.
  • دوره های کلاس محور : در این نوع کلاس ها 0 تا 100 یک موضوع خاص آموزش داده می شود . (مثلا : از 0 تا 100 برنامه اینستاگرام)
  • دوره های پروژه محور : در این نوع دوره ها یک موضوع خاص برای افرادی که دانشی در زمینه ای دارند و یک موضوع خاص در سطح های متوسط به بالا دارند میباشد. (مثلا : عکاسی تبلیغاتی و ادیت حرفه ای با گوشی های هوشمند)

هر یک از دوره ها شامل مباحث تئوریک، بررسی و مطالعه نمونه‏های عینی از تبلیغات اجرا شده (داخلی و خارجی)، مطالب برگرفته از سمینارها و سخنرانی‏ها و تمرین‏های آموزشی، کارگاه‏های عملی و تمرین‏هایی است که در طول جلسات انجام می‏شود

پشتیبانی

تمامی منابع و فایل های مورد نیاز (به جز موارد فروشی : مانند ربات ها) هنگام برگزاری وبینار و بعد از آن در اخیتار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

گروه تبلیغاتی دایان برای شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آنلاین جهت تسهیل ارتباط شما با دیگران ، رفع اشکال ، سوالات و بحث های مربوط به دوره ها ، اشتراک فایل ، لینک ،تمرین و پرسش و پاسخ توسط اساتید مربوطه به سوالات مورد نظر ارزیابی و … بر اساس هر دوره آموزشی گروه تلگرامی برای شرکت کنندگان قرار داده است.

پس از پایان هر بخش مدت زمانی برای پرسش و پاسخ ، رفع اشکال اختصاص داده می شود و برای دوره های چند جلسه ای حرفه ، پس از مدتی که کاربران از مباحث تدریس شده استفاده نموده ، یک جلسه رایگان تشکیل می شود .

ارزیابی کلیه مباحث ارائه شده در دوره از طریق یک پروژه واقعی و به صورت عملی برای کسب و کار یکی از شرکت کنندگان به عنوان نمونه انجام می‏گیرد و کلیه مهارت‏های آموخته و کسب شده در آن دوره در انجام پروژه بکار گرفته و پایان جلسات توسط مدرس ، متخصصین و شرکت کنندگان مورد نقد و بررسی قرار می‏گیرند

تیم مدیران ما

اعضای هیئت مدیره هلدینگ دایان