برگزاری دوره آموزشی شما

⚠️ شما بدون حتی یک ریال هزینه اولیه دوره آموزشی خود را برگزار میکنید

⚠️ لازم به ذکر است تمامی امکانات و سرویس های توسط دپارتمان آموزش دایان فراهم گردید است و در اختیار شما قرار خواهد گرفت اعم از طراحی های گرافیکی (مانند بنز های تبلیغاتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی) تا وب سایت ، سرویس های حرفه ای آموزشی ، وبینار ، سرور و پورتال و هر گونه امکانات مورد نیاز دیگر

 1. در سایت دپارتمان آموزش دایان www.Dayans.ir عضو شوید. عضویت رایگان است.
 2. بعد از ثبت نام و با ما تماس بگیرید تا پروفایل شما را به پروفایل مدر تبدیل کنیم
 3. سپس کاتالوگ همکاری با ما رو دانلود نمایید و اطلاعات خود و دوره آموزشی تان اعم از عنوان ، سرفصل ها، بلیت ها و … را برای ما ارسال نمایید.
 4. اطلاعات ارسالی بررسی شده و پس از تایید در سایت بارگزاری شده و کاربران میتوانند ثبت نام کنند
 • برگزارکننده وبینار هم میتواند شخص باشد و هم اسپانسر یا شرکت و ..
 • مدرس یا مدرسین وبینار حتما باید شخص دارای هویت باشد
 • دوره های غیر رایگان (دریافت هزینه برای ثبت نام) : هزینه اولیه ای بابت ثبت نام کاربران + استفاده از سامانه + سرویس وبینار + بسته گرافیکی ویژه و برگزاری دوره دریافت نمیشود. و در پایان دوره آموزشی هزینه به صورت پورسانتی (درصدی) از مبلغ کل واریزی (هزینه ثبت نام ها) کسر خواهد شد.

 

 • دوره های رایگان : برای دوره هایی که توسط شما رایگان برگزار میشود ، هزینه اولیه ای بابت ثبت نام کاربران دریافت نمی شود اما هزینه استفاده از سامانه + سرویس وبینار + بسته گرافیکی ویژه ، قبل از قرار گرفتن دوره شما در سایت دریافت خواهد شد.
بله. در هنگام ثبت اطلاعات دوره آموزشی خود ، در بخش جلسات می توانید هر تعداد  جلسه که می خواهید برای آن تعریف و برای هر یک ساعت و تاریخ برگزاری را نیز مشخص کنید.
کلاس های دوره های آموزشی آنلاین با استفاده از سرویس وبینار برگزار میشوند
نرم افزار وبینار : در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار Adobe Connect و big blue button و اسکای روم را برای شما فراهم کرده ایم.
شما حداکثر تا ۳ روز پیش از برگزاری می توانید اطلاعات دوره آموزشی خود را ارسال کنید. به دلیل اینکه ابتدا باید محتوای ارسالی بررسی و تایید شود و از طرف دیگر شما بتوانید زمان کافی برای اطلاع رسانی دوره آموزشی و جذب مخاطبان داشته باشید و همچنین نحوه کار کردن با نرم افزار را یاد بگیرید و از بابت بخش های فنی وبینار خیالتان راحت شود
بله در هنگام ثبت دوره آموزشی جدید می توانید برای وبینارتان یک مدرس اصلی و چندین مدرس فرعی تعیین کنید.

شما می‌توانید بلیت دوره آموزشی خود را را تا زمان پایان دوره تعریف نمایید. درصورتی که دوره ی آنلاین تعریف کرده اید، تا پایان آخرین جلسه می‌توانید فروش بلیت های خود را باز بگذارید.

 • در صورتی که قصد تغییر تاریخ ، محتوا و… دوره آموزشی تان را داشته باشید باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار به ما و ثبت نام کنندگان اطلاع دهید. هر برگزارکننده و مدرس وبینار تنها ۱ بار می تواند تاریخ وبینار را تغییر دهد.
 • برای تغییر در دوره آموزشی باید وارد با پشتیبانی تماس گرفته و اطلاع دهید . در صورتی که برای تاریخ فعلی دوره آموزشی تان افرادی ثبت نام کرده اند شما موظف هستید حداکثر ۱ روز قبل از تاریخ فعلی، تاریخ جدید را به آن ها اطلاع دهید و در صورت عدم موافقت آنها با تاریخ جدید بایستی تمام مبلغ دریافتی از کاربران به آن ها عودت داده شود.

مبالغ دریافتی بابت فروش بلیط دوره های آموزشی با کسر کارمزد دپارتمان آموزش دایان به شما به صورت آنلاین توسط شماره کارت عضو شتاب یا شماره شبا به نام مدرس را تا ۷۲ ساعت کاری(شنبه تا چهارشنبه) پس از اتمام برگزاری دوره به حساب مدرس دوره پرداخت می شود.

بله ، شما میتوانید پکیج یا فیلم آموزشی خودمو بدون برگزاری دوره آموزشی در دپارتمان آموزش دایان در قسمت فروشگاه بفروشید

کارمزد از فروش : کارمزد دریافتی ما 35% از مبلغ کل فروش برای دوره های آموزشی و فروش فایل ، ویدیو یا پکیج در فروشگاه می باشد.

سرویس وبینار / کلاس آنلاین / کلاس مجازی

در محیط نرم افزار ادوب کانکت گزینه رکوردینگ وجود دارد و برای ضبط کردن وبینار در بیگ بلو باتن و اسکای روم باید افزونه اختصاصی نصب و یا از نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش مانند کمتژیا استفاده کنید.
کلاس های دوره های آموزشی آنلاین با استفاده از سرویس وبینار برگزار میشوند
نرم افزار وبینار : در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار Adobe Connect و big blue button و اسکای روم را برای شما فراهم کرده ایم.
 • می توانید فایل ارائه داشته باشید
 • صفحه دسکتاپتان را نشان دهید
 • امکان وصل کردن تصویر و صدای چندین مدرسین به صورت همزمان وجود دارد
 • می توانید ویدئوی کوتاه و موسیقی هم پخش کنید
 • برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
برای برگزاری وبینار باید نرخ آپلود اینترنت تان بالا باشد
حداقل نرخ آپلود اینترنت باید بیشتر از ۱ مگابیت بر ثانیه باشد.
برای تست نرخ آپلود اینترنت می توانید از سایت www.speedcheck.ir استفاده نمایید.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Adobe Connect

 • نیاز به نصب نرم‌افزار دارد هم برای شرکت کننده و هم مدرس
 • ضبط اتوماتیک فقط با یک کلیک
 • حرف ی در نوشته‌های فارسی اگر عربی نباشد کلمه بهم ریخته نشان داده می شود
 • در چت باکس در موبایل حروف فارسی به هم ریخته نمایش داده می شود.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار اسکای روم

 • نیاز به نصب نرم‌افزاری ندارد هم برای شرکت کننده و هم مدرس
 • مشکل ضبط وبینار (نیاز به نصب جداگانه یک افزونه دارد)
 • کیفیت بد لحظه‌ای صدا در برخی موارد (زیاد آزاردهنده نیست)
 • نیاز به اینترنت به مراتب بهتر نسبت به ادوبی کانکت دارد حداقل ۱٫۵ برابر.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار big blue button

 • نیاز به نصب نرم‌افزاری ندارد هم برای شرکت کننده و هم مدرس
 • مشکل ضبط وبینار (نیاز به نصب جداگانه یک افزونه دارد)
 • کیفیت بد لحظه‌ای صدا در برخی موارد (زیاد آزاردهنده نیست)
 • نیاز به اینترنت ضعیف تر و کمتری نسبت به بقیه دارد
برای برگزاری وبینار باید از لپ تاپ استفاده کنید چون بر روی لپ تاپ هم وب کم قرار دارد و برای پخش صدا هم می توانید از میکرفون لپ تاپ استفاده کنید. در صورتی که از کیفیت صدای میکروفون لپ تاپ راضی نیستید می توانید از هندزفری موبایل یا هدست هم استفاده کنید.
گوشی موبایل برای شرکت در وبینار مناسب میباشد ولی برای برگزاری خیر
برای استفاده از همه امکانات و تسلط بیشتر هنگام سخنرانی و تدریس در وبینار به شما پیشنهاد می کنیم که از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید که هم بتوانید بهتر وبینار را مدیریت کنید و هم وبینار را ضبط کنید.
کاربران با استفاده از موبایل، تبلت و کامپیوتر می‌توانند در وبینار شرکت کنند. همچنین می توانند با سیستم عامل IOS و Android نیز در وبینار شرکت کنند.
کاربران ابتدا باید در وبینار شما ثبت نام کنند و حتما باید صفحه راهنمای حضور در وبینار را به صورت کامل مطالعه نمایند. در روز برگزاری وبینار، نیم ساعت پیش از آغاز وبینار باید وارد پروفایل خود در وب سایت شوند و از بخش «وبینارها» بر روی گزینه «ورود به وبینار» کلیک کنند تا به صورت خودکار وارد محیط وبینار شوند.
بله، شما در زمان ایجاد دوره آموزشی حود می توانید رویداد خصوصی را انتخاب کنید. بعد از ثبت و انتشار دوره ، فقط افرادی می توانند صفحه رویداد شما را ببینند که شما لینک دوره را در اختیارشان قرار داده باشید. در نظر داشته باشید برای رویدادهای خصوصی، ایمیل یادآوری و راهنمای حضور از سمت ما ارسال نمی شود.
همچنین میتوانید سرویس وبینار خصوصی تهیه کرده و از آن به صورت کاملا اختصاصی برای خود استفاده نمایید برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
بله این امکان فقط برای رویدادهای خصوصی فراهم است. در هنگام ثبت دوره آموزشی خود باید گزینه رویداد خصوصی را انتخاب کنید.

در حال حاضر 500 کاربر به صورت همزمان میتوانند آنلاین شوند.

بله.

برای تست برنامه ادوب کانکت اینجا کلیک کنید و درخواست خود را ثبت نمایید

برای تست برنامه اسکای روم اینجا کلیک کنید و درخواست خود را ثبت نمایید

در محیط نرم افزار ادوب کانکت گزینه رکوردینگ وجود دارد و برای ضبط کردن وبینار در بیگ بلو باتن و اسکای روم باید افزونه اختصاصی نصب و یا از نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش مانند کمتژیا استفاده کنید.
میتوانید ویدئوی وبینار را بعد از برگزاری به دو صورت انحصاری و غیر مستقیم به فروش برسانید
فروش انحصاری : فروش ویدیو در بخش فروشگاه سایت به به صورت انحصاری (پس از هر فروش کارمزد سایت کسر شده و الباقی مبلغ به حساب شما واریز میگردد)
فروش غیر مستقیم : فروش ویدئوی وبینارتان در سایت خود و یا به طریق دیگر …
بله در صورت درخواست بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ، ویدئوی وبینار و دوره آموزشی شما را با درج نام ، آدرس های شبکه های اجتماعی و … شما در کانال آپارات دپارتمان آموزش دایان انتشار میدهیم
 • در صورتی که بخواهید از دستیار پشتیبانی استفاده کنید ایسمینار یک نفر را به عنوان پشتیبان اختصاصی به شما معرفی می کند تا تست صدا، تصویر و اینترنت را با مدرس انجام دهد و در وبینار نیز حضور خواهد داشت و اگر افرادی که در وبینار شما ثبت نام کرده اند برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه شدند می توانند با پشتیبان تماس بگیرند تا دیگر شما درگیر مشکلات فنی کاربران نشوید.
 • هزینه هر ساعت پشتیبانی وبینار، ۳۰ هزار تومان است. در هنگام ثبت وبینارتان می‌توانید برای پشتیبانی درخواست دهید.

احتمالا بتونین! اما تصور کنین اگر شما مدرس وبینار باشین نمی تونید حین تدریس جوابگوی مشکلات احتمالی کاربران باشین! به همین خاطر پیشنهاد میکنیم یا فرد دیگه‌ای به غیر از خودتون رو پشتیبان معرفی کنین یا از دستیار پشتیبانی ما کمک بگیرین.

بسته گرافیکی ویژه

اگر برای دوره آموزشی خود پوستر ندارید می توانید از بسته گرافیک ما استفاده کنید که شامل طراحی پوستر و بنر های تبلیغاتی حرفه ای برای دوره شما جهت انتشار در شبکه های اجتماعی می باشد

شامل دو پوستر دوره آموزشی برای قرارگیری در اینستاگرام(پست و استوری) است

 • ابتدا تعدادی طرح های حرفه ای برای شما ارسال می شود و از بین آنها طرح مورد نظر را انتخاب نمایید
 • در هنگام سفارش بسته گرافیک می توانید از طرح های موجود یکی را انتخاب کنید. ( برای بیش از یک طرح هزینه دریافت می شود )

آماده سازی بسته های گرافیک بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمان می برد. بعد از آماده سازی، طرح اولیه جهت تایید خدمت شما ارسال می شود

پکیج های افزایش فروش و بازدید

 • برای افزایش میزان دیده شدن و فروش دوره آموزشی شما می توانید از بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی دپارتمان آموزش دایان استفاده کنید.
 • بعد از انتشار دوره آموزشی تان این امکان وجود دارد.
 • برای خرید ، پیش از سفارش حتما از تیم بازاریابی ما مشاوره بگیرید تا بسته مناسب را به شما معرفی کنند. و سپس لینک پرداخت برای شما ارسال میشود و پس از پرداخت طبق تاریخ مورد نظر عملیات انجام خواهد شد.
 • دپارتمان آموزش دایان به منظور اطلاع رسانی ۳ بسته برنزی، نقره‌ای و طلایی را تدارک دیده که قیمت هر کدام به ترتیب ۲۵۰، ۴۵۰ و ۷۰۰ هزار تومان است.
 • در صورتی که از بسته های تبلیغاتی ما استفاده کنید ما به طور میانگین و به ترتیب ۲۰۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ بازدید کننده وارد دوره آموزشی شما در دپارتمان آموزش دایان می کنیم.
 • نرخ تبدیل ثبت نامی های شما متغیر است به عنوان مثال تعداد ثبت نامی ها به عواملی همچون قیمت ، کد های تخفیفی دوره، عنوان، سرفصل ها و توضیحات آن که چقدر متقاعد کننده هستند و رزومه و تجربه مدرس و … بستگی دارد.
 • حدود یک الی دو روز بعد از ثبت درخواست توسط شما، برنامه زمانی اجرایی خدمت شما ارسال و اجرا می شود

بله ، امکان سفارش پکیج برای تعداد زیاد و پکیج های ویژه می باشد ، درخواست خودتان را از طریق تماس تلفنی به ما اطلاع داده و بسته هایی نیاز دارید را به ما اعلام نمایید تا در اولین فرصت پکیج رو با بهترین قیمت برای شما فراهم نماییم

دوره هایی که به تازگی در سایت فعال شده باشند به صورت خودکار و رایگان در این بخش نمایش داده می شوند. محدودیت در تعداد نمایش دوره ها در این بخش وجود دارد و به همین علت ممکن است برخی از دوره ها نمایش داده نشود.

پاسخ خود را نیافتید?

[contact-form-7 404 "Not Found"]